İnsan Kaynakları Eğitimi

CANLI DERS
ÜNİVERSİTE ONAYLI
MOBİL ERİŞİM
Eğitim Süresi
: 80 Saat
Canlı Ders
: VAR
Sertifika
: Üniversite Onaylı
Süpervizyon
: VAR
Döküman
: PDF+Video
Eğitim Grupları
1-1. Grup
Ön Kayıt Oluşturun
İnsan Kaynakları Yönetimi Nedir?

Bir firmanın kurumsal hedefleri ve buna paralel işgücü talepleri doğrultusunda insan ihtiyacını karşılayan, kurum yönetimi ile işbirliği içerisinde çalışanların performans ve verimliliklerini denetleyen ve mesleki gelişim süreçlerinde personele destek olan birim İnsan Kaynaklarıdır.

İnsan Kaynakları Yönetimi  ise bir şirketin her kademesindeki çalışanların ve şirketin her biriminin birbiri ile uyumlu ve ortak bir hedefe uygun çalışabilmesi ve bunun sürekliliği adına yapılan çalışmalar ve sistemler bütünüdür.

İnsan Kaynakları Eğitiminin Önemi

Bir şirkete değer katan çalışan bağlılığı ve kurum kültürüdür.

Kurum kültürünün oluşması için, ortak bir amaç ve bu amaç için tüm çalışanların aynı yöne bakarak aynı heves ve heyecanla çalışmaları gerekmektedir. Çalışanların motivasyonu, kurum içi sağlıklı bir iletişim, uzun vadeli ve doğru ilişkilerin oluşturulmasında İnsan Kaynakları birimi önemli bir rol oynar.

Tüm dünya genelinde büyük ve köklü firmalar incelendiğinde hepsinin insan kaynağına ciddi yatırımlar yaptığı oldukça nitelikli ve profesyonel bir İnsan Kaynakları yönetimine sahip oldukları görülmektedir.

Bu eğitim size neler kazandıracak? İstihdam alanları nelerdir?

Eğitim programımızı ve canlı süpervizyon derslerimizi başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz; insan kaynakları süreç ve uygulamalarını detaylı bir şekilde öğrenip uzmanlaşarak Türk Hava Kurumu Üniversitesi onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi sertifikasının yanında Türkçe ve İngilizce kurum onaylı katılım belgesi, başarı ve üstün başarı belgesi almaya hak kazanacaklardır. 

Kursiyerlerimiz eğitimimizin sonunda alacakları Türk Hava Kurumu Üniversitesi onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifikası ile kazanımlarını profesyonel hayatında kullananarak ; kurumların İnsan Kaynakları , Bordrolama ve Özlük İşleri, İşe Alım, Performans Yönetimi gibi departmanlarında çalışabilir; IK danışmanlık şirketleri, sivil toplum kuruluşlarının ilgili birimlerinde uzmanlık yapabilir, İnsan Kaynakları destek Personeli, İnsan Kaynakları Uzmanı, İnsan Kaynakları Yetkilisi, Takım Lideri, İnsan Kaynakları Müdürü, Koordinatör ve Direktör gibi unvanlarla görev alabilirsiniz.

Kendinizi bu alanda geliştirip eğiticinin eğitimi sertifikası da alarak insan kaynakları ve kariyer danışmanlığı eğitmenliği yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

Kendini geliştirmek isteyen yöneticiler, İnsan Kaynakları Yöneticileri ve Uzmanları, İşe Alım Uzmanları, Performans Değerlendirme Uzmanları, Muhasebeciler, Yeni Mezunlar, Öğrenciler ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

İnsan Kaynakları Uzmanının Görev ve Yetkileri
 • İnsan kaynakları politikalarının düzenlenmesi, uygulanması, denetimi ve takibi,
 • Kariyer planlama, İşe alım, seçme ve yerleştirme,
 • Ücret yönetimi, Planlama ve iş analizi,
 • Yasal süreçlerin yönetilmesi,
 • Hizmet içi eğitim,
 • Kurum yöneticileri ile iletişim ve işbirliği,
 • Toplam kalite yönetimi konusunda iş planlaması
İnsan Kaynakları Eğitim İçeriği
 • İnsan kaynakları yönetimine giriş
 • İK planlama,iş analizi ve iş tanımları
 • İnsan kaynakları bulma ve seçme eğitim yönetimi ve kariyer geliştirme,
 • Performans Yönetimi
 • İş Değerleme, Ücret Yönetimi
 • İşçi sağlığı ve iş güvenliği
 • Personel ve Özlük İşleri
 • Etkili İletişim , Liderlik, Motivasyon
 • Stres, kriz, zaman ve toplam kalite yönetimi
İnsan Kaynakları Sertifika Programı Toplam Süresi

Vektörel Grup Uzaktan Eğitim Merkezi olarak İnsan Kaynakları Yönetimi sertifika programında uzman eğitmenimizin sunumuyla teorik ders, canlı yayın ve süpervizyonlardan oluşan toplam 80 saatlik Türk Hava Kurumu Üniversitesi onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi sertifikasına sahip olma imkânı sunuyoruz.

İnsan Kaynakları Eğitim Süreci ,Canlı Ders Süpervizyon ve Sertifikasyon
 1. Öğrenci kayıt olduktan sonra modülleri takip edebilmesi için, e-mailine öğrenci kayıt bilgi ve şifresi gönderilecektir.
 2. Modüller öğrenciye canlı ders, video ve doküman şeklinde verilecektir.
 3. Modüller tamamlandıktan sonra uzaktan canlı eğitim süpervizyon dersleri yapılacaktır.
 4. Süpervizyonda öğrencilerimiz sınav öncesi sorularını ve paylaşmak istedikleri her konuyu canlı olarak eğitmenimize  iletebilecektir
 5. Toplam 80 saat sürecek eğitim programımızın sonunda yapılacak online sınavda başarılı olan kursiyerlerimiz Türk Hava Kurumu Üniversitesi onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifikasına sahip olacaklardır.
 6. Sınavda 80 puan ve üzeri alan öğrenciler kurum onaylı başarı belgesi,100 tam puan alan ve canlı süpervizyonlara aktif katılım sağlayan öğrencilerimiz Türkçe ve İngilizce üstün başarı belgesi alacaklardır.
İnsan Kaynakları Eğitimi için Neler Gerekli?

• Lisans Diploması Fotokopisi
• Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
• Vesikalık Fotoğraf (3 adet)

İnsan Kaynakları Eğitimi'ndan Kareler

İnsan Kaynakları Eğitimi Kursiyer Görüşleri

Video Görüşler

İnsan Kaynakları Eğitimi Eğitmenleri

%44

İndirim

₺1.500,00
₺840,00

Ön Kayıt Oluşturun

Bu Eğitimler de İlginizi Çekebilir