Şartlar&Sözleşmeler

Gizlilik Sözleşmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Yükümlülükler

Kullanım Şartları

Uzaktan Online Eğitim Bilişim Tic. Ltd. Şti. ye ait olan Uzaktanegitim.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz.
Kullanıcılar siteye girdiklerinden itibaren aşağıdaki site kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılır.

  1. Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Uzaktan Online Eğitim Bilişim Tic. Ltd. Şti.ne aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri-Türk Ticaret Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi, yayımlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Her ne sebep olursa olsun sitedeki öğrenci, öğretmen, personel ve diğer kullanıcıların bilgilerini başka kurum ve kişilerle paylaşıldığı bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit edilen kullanıcılar aleyhine Uzaktan Online Eğitim Bilişim Tic. Ltd. Şti. maddi, manevi ve cezai yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
  2. Site içerisindeki öğrenci ödemesi, öğretmen ödemesi, personel ödemesi, diğer kişi ve kurumların ödemelerindeki anlaşmazlık durumunda Uzaktan Online Eğitim Bilişim Tic. Ltd. Şti. defter kayıtları geçerlidir. Kullanıcı hiçbir şekilde hak iddia edilemez.
  3. Bu sitedeki içeriği her ne sebeple olursa olsun Uzaktan Online Eğitim Bilişim Tic. Ltd. Şti. dışındaki kurum veya kişiler delil olarak kullanamaz ve herhangi bir makama sunamaz.
  4. Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.
  5. Kullanıcılar, uzaktanegitim.com herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Uzaktan Online Eğitim Bilişim Tic. Ltd. Şti. bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.
  6. Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Ankara mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.
Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan www.uzaktanegitim.com (Uzaktan Online Eğitim Bilişim Yay. Tic. Ltd. Şti.) nin gizlilik politikasını içerir. www.uzaktanegitim.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.uzaktanegitim.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.uzaktanegitim.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, uzaktangitim.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız ve gelir seviyeniz) vermenizi talep etmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

www.uzaktanegitim.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Uzaktan Online Bilişim Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti. Kredi kartı ve mali biligileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile kesinlikle paylaşmayacağını beyan eder.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

www.uzaktanegitim.com üyelik iptal işleminizi bilgi@www.uzaktanegitim.com adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz. www.uzaktanegitim.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres : Uzaktan Online Eğitim Bilişim Yay. Tic. Ltd. Şti. Fevzi Çakmak 1 Sk. No:24/17-18-19
Telefon: 0 312 945 70 80 Müşteri Hizmetleri : bilgi@www.uzaktanegitim.com